• B/A Hukuk
  Dijital Hukuk Platformu
  "Bilgi, önceden görme ve harekete geçme olanağı sağlar"
  İbn-i Haldun
 • B/A Hukuk
  Dijital Rehberler ve Akıllı Asistanlarla
  Hukuki İşlemler Yönetimi
  "Bir Şirketin Kalbi ve Ruhu Yaratıcılık ve Yeniliktir"
  Walt Disney
 • B/A Hukuk
  Hukukun Yazılımla Yönetildiği Bir Dünya
  Çok Yakın!
  "Kelebek bir defa kanatlandı mı, Bir daha asla tırtıl haline gelmez"
  Colin Wilson

BA Hukuk Yazılımlarını Tercih Etmeniz için 6 Neden


Yeni Nesil Hukuki İşlemler Yönetim Sistemleri

BA Hukuk Yazılımları yarattığı tüm ürünlerinde, hukuk uygulamalarına ilişkin süreçlerin yönetimini, seri, standart ve hatasız hale getirmek misyonuyla, şirketler, avukatlar, mali müşavirler, bu alanda eğitim ve danışmanlık sunanlar ve diğer tüm uygulayıcılar için, akıllı yönetim asistanları konforunu sunar.

 •  İşveren Rehberi
 •  Özel Öğretim Kurumları Rehberi
 •  Çalışan Rehberi
 •  Akıllı Kişisel Veri Envanteri
 •  KVKK Uygulama Rehberi
 •  Hesap Sihirbazı

ve yakında sizlerle buluşacak pek çok asistan ve uygulama ile iş hayatınızı yönetmeniz artık daha kolay!

yeni nesil hukuki işlemler

etkili zaman yönetimi

Etkili Zaman Yönetimi

Hukuki işlem uygulamalarını ilgilendiren süreçleri tek elden yöneterek, güvenilir ve deneyimlenmiş size özgü hazırlanan örnek ve prosedürleri bulmanın ve zaman zaman asistanlar içinde yer alan otomatik kontrol listeleri sayesinde kazanacağınız zamanın sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Artık zamanınızı daha etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. BA Hukuk Yazılımları Rehber ve Asistan Yazılımların sunduğu kolaylık sayesinde, araştırma ile geçen süreleri ve zamana bağlı maliyetlerinizi azaltın.


Tecrübe Edilmiş Doğru İçerik

Ürünlerimiz, ilgili hukuk alanında uzman hukukçuların, akademisyenlerin ve avukatların incelemesinden geçmiş, bizzat uygulanarak tecrübe edilmiş somut olay ve örneklerden yola çıkılarak oluşturulmuştur.

tecrübe edilmiş doğru içerik

KVKK Asistan

Uygulamaları Tek Yerden Yürütme Kolaylığı

BA Hukuk Yazılımları sayesinde o alandaki ihtiyacınız olan süreçleri ilgili asistanımızı kullanarak tek yerden/elden yönetme pratikliğine sahip olursunuz. Hazır örneklerimizden veya asistan yazılımlar içinde üretilen size uygun örneklerden yararlanarak ihtiyaç duyabileceğiniz pek çok belge ve süreç elinizin altında!


Size Özgü Örnekler Yaratan Asistanlar

BA Hukuk Yazılımları, akıllı süreç yönetimleri ve süreçlere bağlanmış doğrudan kullanılabilen örnekler ile akıllı asistanlar vasıtasıyla yaratılan örnekler sayesinde arama motorlarında zaman kaybetmeye, güvenilir olmayan ve çoğu kez onlarla ne yapacağı bilinemeyen örnek arama çabalarına son verir! Gerek doğrudan kullanılabilecek örnekler ile, gerek ise yazılımlarımızı kullanarak elde edeceğiniz sizin kendi ihtiyacınıza göre yaratılan örnekler ile hayalinizdeki örnek havuzuna ulaşabilirsiniz.

örnek asistanlar

7/24

İhtiyaç duyduğunuzda, ulaşmak istediğinizde, biz buradayız!

Ürünlerin kullanımıyla ilgili sorularınız ve teknik destek ihtiyacınız için bize 7/24 ulaşabilirsiniz.